KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 6743237
nr 674 3237
Blyerts
osignerad, nakenstudie, 58x42
Utrop:
100 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 december 2010
kl 19:06:19
1.500 kr
300 kr
400 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.600 kr